KENDİNİZİ ŞIMARTMANIN TAM ZAMANI...

Yorucu bir günün sonunda Lefkoşa City Royal Hotel, Siz misafirlerimize özel ücretsiz kullanım dâhilinde olan ve Health Club bünyesinde bulunan Isıtmalı Kapalı Yüzme Havuzu, GYM, Vitamin Bar, Sauna ve Türk Hamamında rahatlayabilir ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. 

Lefkoşa City Royal’de Masaj

Eğitimli masözümüzün uyguladığı vücudunuzu yenileyen masaj teknikleri ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Tam Vücut Masaj

Klasik Masaj tekniklerinin kullanıldığı tüm vücut masajı ile bedeniniz günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulur, rahat ve keyifli bir ortamda kendinizi zinde ve dinlenmiş hissedersiniz.

Spor Masaj

Masaj ağrıyı dindirmek, belirli bir bölgedeki şişliği azaltmak, kasları gevşetmek, yaralanma sonucunda ortaya çıkan gerilme ve burukulmalarda iyileşmeyi hızlandırmak amacıyla uygulanır.

   
 
undefinedundefined  
 

undefined

Kese Köpük Masaj

Ciltteki ölü derileri atarak deriden toksin atılımını kolaylaştırır, arttırır. Türk hamamı geleneğindeki ilk aşamayı oluşturan ‘kese’, vücudun yoğun ter atmasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir. Kese, derinin gözeneklerinde birikmiş olan toksin maddeleri çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve pürüzleri giderir. Köpük Masajı ise; vücudun doğal sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan eşsiz rahatlatıcı masajdır. Ayrıca toksin maddelerin önemli bir bölümü de özellikle sıcak havalarda deri aracılığıyla atılır. Detoks sırasında, ter yüksek miktarda toksin atık içerir ve salgılama sırasında deriye zarar verebilir. Kötü vücut kokusu ve yapışkan ter, bedendeki yoğun toksinlerin işaretidir. Her gün yapılacak geleneksel hamam seansları, toksinlerin deriye zarar vermesini önler ve vücuttan atılmasını hızlandırır.

Ayak Reflex Masaj

Ayakaltında bulunan organ yansımalarına yapılan masaj ile sorun olan bölgelerin rahatlatılmasını sağlar.

Anti-Selülit Masaj

Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksin madde birikimine yol açar. Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar.

Anti Stress Masaj

Kasları ve özellikle sinir sistemini rahatlatan bir masajdır. Baş, boyun, sırt ve arka bacaklara yavaş ve ritmik olarak yapılmaktadır. Kullanılan özel anti-stres masaj yağı ile vücut üzerindeki gerilim kaybolur.

Çamur Banyosu

Çamur hafif ağrı ve acıları iyileştirir, kan dolaşımını artırır, vücuttaki statik elektriğin atılmasına yardımcı olur, vücuttaki toksin maddelerin atımı, kan dolaşımını hızlandırır,  kasları rahatlatır ayrıca cildin direncini artırır ve dengesizlikleri gidererek cildi yumuşak ve temiz hale getirir.

Aroma Therapy

Şifalı ot ve çiçek yağlarıyla yapılan bu masaj hem cildi beslemekte hem de kokunun şifa özelliği kullanılıyor. Klasik bir masaj tekniği ile tüm bedene sürülen yağlar önceden seçilebilir. Zihinsel ve fiziksel yorgunlukta biberiye özü, sinüzit ve nezlede okaliptüs yağı üst solunum yoları için iyi gelecektir.

Sırt Masaj

Klasik masaj teknikleri ile vücudun sırt bölgesine uygulanan masajdır. Adale gerilimlerini giderir, dolaşımı canlandırır.

Bal ve Tuz Bakımı   

Türk hamamında yapılan bal ve tuz bakımı ile cilt nemlendirilir cilde canlılık ve tazelik kazandırılır. Cildinize müthiş bir ferahlık ve ipeksi bir pürüzlük hissi verir.             

Shiatsu Masaj 

Shiatsu vücuttaki enerji noktalarına baskı uygulayarak enerjiyi dengeleyen bir masajdır. Parmak ve avuç içleri ile meridyenler üzerindeki belirli noktalara uygulanan basınç sonucu tıkanmalar açılır ve böylece düzenli bir enerji akışı ve kan dolaşımı sağlanır. Bu masajın farklı yararlarından biri de dolaşımı ve kas dokusunun esnekliğini artırmasıdır. Shiatsu ayrıca sindirim ve sinir sistemlerinin dengelenmesine yardımcı olur.                      

Volkanik Taş Masaj  

Çökelti ve volkanik aktiviteler sonucunda oluşan jeolojik taşların ısıtılarak vücutta belli noktalar üzerine yerleştirilmesi ile uygulanan bu eşsiz terapi, beden üzerinde enerji merkezlerini uyararak kalp atış sıklığını yükseltir; dokulara esneklik sağlar, solunumu hızlandırarak hücre metabolizmasında transfer edilen oksijen miktarını artırır ve enerji desteği sağlar. 

Swedish Masaj  

Kan dolaşımını arttırarak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirir.                   

Lenf Drenaji                             

Vücuttan toksinlerin atılmasını hızlandırır, hamilelik çizgilerinin azalmasını desteklerVücuttan toksinlerin atılmasını hızlandırır, hamilelik çizgilerinin azalmasını destekler. Elle yapılan lenf drenajı cilt hastalıklarının tedavisinde, ameliyat öncesi şişkinlik ve cerrahi operasyon sonrası ödem oluşumunda; hamilelik çizgilerinin giderilmesinde yoğun olarak başvurulan etkili bir uygulamadır.